سه‌شنبه, 26 شهريور 1398

عنوان : 26 آذر ماه روز حمل ونقل گرامی باد
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۹/۲۶ 
ساعت : ۷:۱۷:۵۹
    /  7

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل همگانی ، محمد جواد عرب پور مدیر عامل سازمان ضمن گرامی داشت و تبریک روز حمل ونقل به فعالان این عرصه ، به گوشه ای از عملکرد سازمان حمل و نقل اشاره نمود.

مهندس عرب پور گفت : سازمان حمل ونقل در واحد تاکسیرانی نظارت بر تعداد 66 دستگاه تاکسی درون شهری فعال و 32 موسسه حمل ونقل درون شهری (آژانس) که بالغ بر 700 خودروی آژانسی را شامل می شود بر عهده دارد که کلیه امور ایشان از طریق تاکسیرانی پیگیری می شود .

مدیر عامل سلزمان حمل ونقل در ادامه افزود : واحد اتوبوسرانی سازمان با در اختیار داشتن 6 دستگاه اتوبوس و 8 دستگاه مینی بوس حمل ونقل عمومی شهروندان عزیز را بعهده دارد که به نحو مطلوبی انجام می گیرد ، ایشان خاطر نشان ساخت کلیه خدمات فنی خودرو های سازمان در محل سازمان انجام می گیرد ، ایشان به عنوان مثال از بازسازی کامل یک دستگاه اتوبوس فرسوده ( صافکاری ، نقاشی و...) یاد کرد .

مهندس عرب پور در بخش دیگری از سخنان خود در مورد واحد خدمات وترافیک سازمان گفت : با خرید خودروی خط کشی توسط سازمان کلیه خدمات خط کشی معابر وخیابانها ی شهر از سوی سازمان انجام می گیرد ، همچنین علائم راهنمایی وتمام خدمات مربوط به ترافیک شهری به عهده واحد خدمات وترافیک می باشد .

مدیر عامل سازمان حمل ونقل در پایان ضمن تبریک مجدد روز حمل ونقل از شهروندان محترم خواست تا با بیان نظرات و پیشنهادات خود با شماره تلفن 33424115 سازمان را در انجام هرچه مطلوب تر وظایف خود یاری نمایند .   بازگشت           چاپ چاپ     
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211