سه‌شنبه, 26 شهريور 1398

عنوان : دیدار فرماندار ، شهردار ، معاونت خدمات شهری و مسئول حراست شهرداری با پرسنل سازمان حمل ونقل بمناسبت روز حمل ونقل
تاريخ :
 ۱۳۹۴/۰۹/۲۹ 
ساعت : ۱۱:۹:۵۵
    /  5


به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل ، آقای خنجری فرماندار شهرستان زرند به همراه مهندس محمدی شهردار و آقای رضا یزدانپناه معاونت خدمات شهری بمناسبت روز حمل ونقل با پرسنل سازمان حمل ونقل دیدار کردند.

در این نشست آقای خنجری فرماندار زرند ضمن تبریک روز حمل ونقل به پرسنل سازمان ، فعالیتهای انجام گرفته را بسیار قابل تقدیر دانست و تصریح کرد : با توجه به امکانات محدود ومستهلک بودن ناوگان حمل ونقل سازمان ، این نهاد خدمتگذار توانسته خدمات مطلوبی به شهروندان ارائه نماید .

آقای خنجری گفت : کمبود امکانات وتجهیزات هرگز نتوانسته نیروهای سخت کوش سازمان را دلسرد کند و این پرسنل توانسته اند با امکانات محدودی که در اختیار دارند خدمات مطلوبی به شهروندان محترم ارائه دهند .

فرماندارزرند در ادامه افزود : بایدتمام ظرفیتهای موجود بکار گرفته شود تا فرهنگ استفاده از ناوگان حمل ونقل همگانی نهادینه شود و شهروندان را با تاکسی و حمل ونقل عمومی آشتی دهیم .

نماینده عالی دولت در شهرستان زرند در پایان خاطر نشان ساخت : خود را از مجموعه شهرداری جدا نمی دانیم و همیشه تلاشمان بر این بوده که بهترین اتفاقات را برای شهرداری رقم بزنیم و هر دست آوردی که شهرداری داشته باشد بازخورد آن به فرمانداری نیز بر میگردد.    بازگشت           چاپ چاپ     
 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری زرند می باشد.طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان آمار و فناوری اطلاعات شهرداری زرند
DOURAN Portal V3.9.8.211
V3.9.8.211